Jazyková škola Lingua Sandy Bohemia Institut

Jazyková zkouška KET for Schools - Key English Test for Schools (A2 Key for Schools)

Zkouška A2 Key for Schools (dříve známá jako KET for Schools) je cambridgeskou zkouškou, která testuje angličtinu na úrovni A2. Jedná se o první zkoušku, ve které studenti získávají mezinárodně uznávaný certifikát, který je na stejné úrovni jako A2 Key u dospělých. Od ní se však obsah zkoušky A2 Key for Schools liší zaměřením na zájmy a zkušenosti dětí ve školním věku. Nejčastěji se na tuto zkoušku připravují žáci 7. až 8. tříd základní školy. Narozdíl od A2 Flyers již A2 Key for Schools neobsahuje barevné obrázky, je zde kladen větší důraz na produktivní dovednosti (zejména v sekci writing, kde studenti více píšou) a z hlediska náročnosti na kognitivní funkce je určena starším žákům na 2. stupni ZŠ. Zkouška je ideální přípravou na B1 Preliminary for Schools (dříve PET for Schools).
Pokročilost
A2 - Mírně pokročilý
Zaměření
Zkoušky pro děti
Pořadatel
AKCENT International House Prague

Certifikát ze zkoušky Key for Schools (KET for Schools) je zcela totožný s certifikátem ze zkoušky Key (KET) a není na něm nikde uvedeno, že se jednalo o zkoušku ve verzi "for Schools".

Detailní informace o jazykové zkoušce KET for Schools - Key English Test for Schools (A2 Key for Schools)

 1. A jak se na zkoušku připravit?
  Co promyslet před zkouškou, k čemu vám zkouška bude a kde vás na ni nejlépe připraví
 2. Cambridgeské zkoušky
  podrobné informace o zkoušce KET for Schools s ukázky testů
 1. Materiály připravující na zkoušku KET for Schools
  přehled materiálů připravujících na zkoušku KETfS
 2. Zkoušky z angličtiny
  KET nebo jinou zkoušku? Srovnávací článek o nejběžnějších anglických zkouškách a certifikátech vám poradí, co všechno byste měli zvážit při výběru zkoušky z angličtiny.