Doporučujeme tyto služby

Jazykovky.cz – Jazykové školy a jazykové kurzy

Adresář jazykových škol a jazykových kurzů v ČR. Jazykové kurzy lze hledat podle řady parametrů. Registrovány jsou všechny významné jazykové školy v ČR.


Jazykové zkoušky – vše o diplomech a certifikátech

Informace o jazykových zkouškách všech druhů z mnoha jazyků. Podrobné informace o anglických jazykových zkouškách FCE, CAE atd…


Jazyky.Studium.Práce

Časopis o jazycích a jejich studiu a pracovním využití. Jazyky a vše, co s nimi souvisi: Překlady jazyků, Studium jazyků, výuka jazyků, zahraniční pobyty, cestování …


Registr překladatelských firem ČR

Registr překladatelských firem, překladatelů a tlumočníků, kteří zajišťují překlady, tlumočení a další překladatelské služby v ČR. Naleznete jejich ucelené překladatelské profily, reference, hodnocení.


Nazkušenou.cz – zahraniční pobyty

Informace o zahraničních pobytech jak studijních (studium v zahraničí), tak pracovních (práce v zahraničí). Zkušenosti studentů ze zahraničních stáží, studia jazyků i ze studijních univerzitních pobytů.


Angličtina online

Angličtina na internetu; vše o angličtině a také kurzy angličtiny, překlady angličtiny, anglické výukové materiály.


Němčina online

Němčina na internetu; vše o němčině a také kurzy němčiny, překlady němčiny, německé výukové materiály.


Španělština online

Španělština na internetu; vše o španělštině a také kurzy španělštiny, překlady španělštiny, španělské výukové materiály.


Francouzština online

Francouzština na internetu; vše o francouzštině a také kurzy francouzštiny, překlady francouzštiny, francouzské výukové materiály.


Italština online

Italština na internetu; vše o italštině a také kurzy italštiny, překlady italštiny, italské výukové materiály.


Práce v Olomouci

V Olomouci běží regionální web určený pro nabídky práce v Olomouci a okolí a pro brigády v Olomouci. Nabídka volných pracovních pozic v olomouckém regionu je navázána na facebookové pracovní stránky, kde jsou pracovní nabídky také k dispozici.


Práce v Přerově

Regionální pracovní portál poskytuje prostor pro nabídky práce v Přerově a okolí. Pro lepší oslovení občanů Přerova jsou volná místa v Přerově nabízena také na facebookových pracovních stránkách, stejně jako u dalších regionálních pracovních projektů.


Práce v Prostějově

Pracovní web zaměřený na nabídky práce v Prostějově a okolí je ideální řešení pro nabídku práce občanům Prostějova a okolí. Kromě webové stránky jsou volná místa v Prostějově umisťována do facebookových pracovních stránek a skupin, které na prostějovsku admistrujeme.


Práce v Tišnově

Regionální služba sdružující nabídky práce v Tišnově a nabídky práce v Kuřimi. Nechybí také rubrika pro brigády v Tišnově. Seznam zaměstnavatelů v tišnovském regionu a nabídka volných pracovních míst je propojena s facebookovými pracovními stránkami a skupinami, kam směřují všechny aktuální pracovní nabídky, aby se dostali k co nejvíce občanům Tišnova a okolí.