Bohemia Institut Jazyková škola London Institute Jazyková škola Lingua Sandy Jazyková škola Glossa Jazyková škola Britannika Státní jazyková škola Brno

Jazyková zkouška ÖSD ZC2/WD - Österreichisches Sprachdiplom Deutsch - Zertifikat C2 / Wirtschaftssprache Deutsch

Zkouška ÖSD Zertifikat C2 / Wirtschaftssprache Deutsch je Rakouský jazykový diplom z německého jazyka. U uchazečů se kromě vysoké jazykové úrovně předpokládají i odborné jazykové znalosti v hospodářské oblasti. Při zkoušce jsou testovány jazykové reakce v komplexních pracovních a hospodářských souvislostech. Hodnoticími kritérii jsou vysoká míra přesnosti, správnosti a vhodnosti užitých výrazů v situaci.
Pokročilost
C2 - Expert
Zaměření
Obecná němčina
Pořadatel
Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky hl. města Prahy, Österreich institut

Zkouška Österreichisches Sprachdiplom Deutsch - Wirtschaftssprache Deutsch představuje výhodu pro osoby, které chtějí využít znalosti německého jazyka v zaměstnání s hospodářským zaměřením.

Detailní informace o jazykové zkoušce ÖSD ZC2/WD - Österreichisches Sprachdiplom Deutsch - Zertifikat C2 / Wirtschaftssprache Deutsch

 1. A jak se na zkoušku připravit?
  Co promyslet před zkouškou, k čemu vám zkouška bude a kde vás na ni nejlépe připraví
 2. Österreich institut
  vše o ÖSD zkouškách
 1. Rakouský jazykový diplom ÖSD
  podrobnosti k nabídce zkoušek u ÖSD na www.jazyky.com
 2. Zkoušky z němčiny
  ÖSD nebo jinou zkoušku? Srovnávací článek o nejběžnějších německých zkouškách a certifikátech vám poradí, co všechno byste měli zvážit při výběru zkoušky z němčiny.